Oferty pracyZajęcie dodatkowe- branża finansowa.
Zajęcie dodatkowe- branża finansowa. Profi Credit S.A. Gniewkowo (kujawsko-pomorskie)
Zajęcie dodatkowe- branża finansowa. Profi Credit S.A. Gniewkowo (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 9 grudnia 2018, do końca 23 dni

Firma  działająca na rynku usług finansowych na terenie Polski i Europy, posiadająca około 100 biur terenowych, mająca w swoich szeregach 3000 doradców finansowych poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż pożyczek
  • inicjowanie działań marketingowych w terenie

Podstawowe wymagania:

  • komunikatywność
  • znajomość programów biurowych
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • elastyczny czas pracy
  • bezpłatne materiały marketingowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie opiekuna-Kierownika Rejonu

(Data aktualizacji: niedziela, 9 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Janikowo I Okolice (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 9 grudnia 2018
Powiat Inowrocławski (kujawsko-pomorskie)
Pakość (kujawsko-pomorskie)