Oferty pracyPOMOCNIK MONTERA IZOLACJI TERMICZNEJ
POMOCNIK MONTERA IZOLACJI TERMICZNEJ STIP UNITED sp. z o.o. Antwerpia, Rotterdam (Belgia, Holandia)
POMOCNIK MONTERA IZOLACJI TERMICZNEJ STIP UNITED sp. z o.o. Antwerpia, Rotterdam (Belgia, Holandia) Aplikuj Opublikowano 31 grudnia 2018, do końca 1 dzień

Organizujemy kurs montera izolacji oraz szkolenie VCA

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i demontaż izolacji termicznych;
  • Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych;
  • Wykonywanie prac blacharskich;

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Certyfikat VCA lub SCC018

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Długoterminowe projekty;
  • Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Transport, zakwaterowanie na miejscu darmowe;
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
  • Pre-finansujemy kurs montera izolacji oraz szkolenie VCA
  • Kurs całościowo przygotowuje do wykonywania  zawodu monter izolacji przemysłowej. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną, jest zakończony egzaminem i wydaniem certyfikatu polsko- i angielskojęzycznego.

Telefon: +48 535035144

(Data aktualizacji: poniedziałek, 31 grudnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Antwerpia, Gandawa, Bruksela, Brugia, Anderlecht, Namur, Charler (Belgia, Holandia)
Opublikowano 5 marca 2019