Oferty pracyMonter Klimatyzacji (Pracownik Tymczasowy)
Monter Klimatyzacji (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja)
Monter Klimatyzacji (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 3 stycznia 2019, do końca 11 dni

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

 Poszukujemy kandydata na stanowisko:                    Monter klimatyzacji

Miejsce pracy:           Leroy Merlin, Rue du Petit Menin 59 - 960 NEUVILLE EN FERRAIN, France

Termin rozpoczęcia pracy:                                          Styczeń 2019

 Główne zadania :

  • montaż klimatyzacji

Oczekiwany profil:

  • doświadczenie na stanowisku  - monter klimatyzacji,
  • mile widziany własny samochód,

 Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową: 11,50 € brutto/h,
  • dodatek żywieniowy 8,95 euro netto za przepracowany dzień,
  • ,+ 10% wynagrodzenia brutto - ekwiwalent urlopowy (wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • + 10% wynagrodzenia brutto - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • dodatkowo płatne nadgodziny: +25% od 36h tygodniowo, +50% od 44h tygodniowo,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.
  • możliwość nadgodzin.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: czwartek, 3 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano 11 stycznia 2019
Opublikowano 10 stycznia 2019