Oferty pracyZbiór pieczarek - bez doświadczenia
Zbiór pieczarek - bez doświadczenia Venlo (Holandia)
Zbiór pieczarek - bez doświadczenia Venlo (Holandia) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Zbiór pieczarek - bez doświadczenia

Miejsce pracy:
Holandia – Brabancja Północna
Niemcy
Irlandia

Opis stanowiska:
Praca przy zbiorze pieczarek, ich pakowaniu i przygotowaniu do sprzedaży. Praca na windzie automatycznej (6 poziomów), zbiór za pomocą nożyków.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie przy zbiorach pieczarek
- sprawność manualna
- precyzyjność w wykonywanych czynnościach (praca idealna dla kobiet)
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- dyspozycyjność na długi okres czasu,
- mile widziana prawo jazdy kat. B
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- odzież i obuwie robocze
- ubezpieczenie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
 +48 572 642 300

(Data aktualizacji: piątek, 4 stycznia 2019)