Oferty pracyPraca na szklarni przy kwiatach i sadzonkach
Praca na szklarni przy kwiatach i sadzonkach Venlo (Holandia)
Praca na szklarni przy kwiatach i sadzonkach Venlo (Holandia) Aplikuj Opublikowano 4 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Praca na szklarni przy kwiatach i sadzonkach

Miejsce pracy:
Holandia

Opis stanowiska:
Praca na szklarni przy pielęgnacji, zbiorach i pakowaniu kwiatów oraz przy sadzonkach kwiatów różnych odmian, krzewów, warzyw i owoców.
Praca również dla Par.

Wymagania:
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę polskiego rezydenta,
- możliwość zorganizowania zakwaterowania,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy,
- zaświadczenie o niekaralności

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
 +48 572 642 300

(Data aktualizacji: piątek, 4 stycznia 2019)