Oferty pracyMonter / Pomocnik Montera
Monter / Pomocnik Montera Nottuln (Niemcy)
Monter / Pomocnik Montera Nottuln (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku montera lub pomocnika montera.

Miejsce pracy:48301 Nottuln

Termin rozpoczęciapracy:od 15.01.2019

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole montażowym, praca na budowach na terenie Niemiec. Montaż konstrukcji stalowych wkrętami, kołkami, wiercenie, poziomowanie konstrukcji itp.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie A2
  • Brak lęku wysokości, sprawność fizyczna, manualna
  • Gotowość do podróży na terenie Niemiec
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Minimum 40 godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie od 12, 00 Euro / brutto + dodatki
  • Zakwaterowanie organizuje pracodawca koszt po stronie pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy:

W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt:

+48 571 381 734

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

- Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo;

- odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;

- Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji;

- posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

- podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

(Data aktualizacji: niedziela, 6 stycznia 2019)