Oferty pracyKierownik ds. Obsługi Klienta (KR/01/19)
Kierownik ds. Obsługi Klienta (KR/01/19) Weegree Namysłów (opolskie)
Kierownik ds. Obsługi Klienta (KR/01/19) Weegree Namysłów (opolskie) Aplikuj Opublikowano 7 stycznia 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

  Kierownik ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Namysłów

Opis stanowiska:

  • Współpracę z kluczowymi Klientami oraz koordynowanie pracy w dziale obsługi Klienta (odpowiedzialność za zespół Customer Service).
  • Realizację celów strategicznych i zadań operacyjnych.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.
  • Planowanie budżetu i nadzór nad wykorzystaniem budżetu powierzonego obszaru.
  • Planowanie sprzedaży i nadzór nad bieżącą realizacją sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (logistyka lub zarządzanie produkcją)
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej.
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Asertywności oraz umiejętności pracy pod presja czasu.
  • Znajomość systemu SAP, Outlook oraz Pakietu Office

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe).
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Mechelen (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Katowice (śląskie)
Siemianowice Śląskie (śląskie)