Oferty pracyKoordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych
Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie)
Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy działającej na rynku usług prawnych z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KSP/0601

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie sprzedaży produktów prawnych oraz ich sprzedaż,
  • nadzór nad zespołem sprzedażowym,
  • wsparcie parterów firmy,
  • udział we wdrożeniach nowych produktów,
  • realizacja założonych celów,
  • wsparcie z obszaru produktu dla parterów zewnętrznych oraz franczyzobioców,
  • przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników oraz parterów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • umiejętność zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w sektorze prawnym bądź finansowym (mile widzialna wiedza z obszaru upadłości),
  • umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz comiesięczny Chill Day.

(Data aktualizacji: wtorek, 8 stycznia 2019)