Oferty pracyKoordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych
Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych Gliwice (śląskie)
Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy działającej na rynku usług prawnych z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KSP/0601

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie sprzedaży produktów prawnych oraz ich sprzedaż,
  • nadzór nad zespołem sprzedażowym,
  • wsparcie parterów firmy,
  • udział we wdrożeniach nowych produktów,
  • realizacja założonych celów,
  • wsparcie z obszaru produktu dla parterów zewnętrznych oraz franczyzobioców,
  • przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników oraz parterów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • umiejętność zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w sektorze prawnym bądź finansowym (mile widziana wiedza z obszaru upadłości),
  • umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz comiesięczny Chill Day.

(Data aktualizacji: wtorek, 8 stycznia 2019)