Oferty pracySpecjalista ds. Personalnych
Specjalista ds. Personalnych Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Specjalista ds. Personalnych Dąbrowa Górnicza (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SP/0801

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie kadry menadżerskiej w obszarze procesów personalnych (rozwój pracowników, rekrutacje, zarządzanie talentami, oceny okresowe),
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesów personalnych,
  • wspieranie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • planowanie i koordynowanie szkoleń oraz rozwoju zawodowego pracowników,
  • nadzór nad dokumentacją pracowniczą oraz obsługa ZFŚS,
  • planowanie i organizowanie wydarzeń firmowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziele HR),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość programów pakietu MS Office (m.in. Excel, Power Point),
  • komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenie.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień z obszaru WCM.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: wtorek, 8 stycznia 2019)