Oferty pracyAplikant adwokacki
Aplikant adwokacki Warszawa (mazowieckie)
Aplikant adwokacki Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 8 stycznia 2019, do końca 4 dni

Rodzewicz Kudlicki Kancelaria Adwokacka sp. p. zatrudni aplikanta adwokackiego.

Wymagania:

- rozpoczęcie aplikacji adwokackiej,

- dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, karnego,

- dobra organizacja pracy, sumienność, pracowitość,

- znajomość języka angielskiego,

- mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii

Zakres obowiązków:

- tworzenie pism procesowych,

- prowadzenie postępowań sądowych,

- sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie oraz przygotowywanie umów i innych dokumentów,

- bieżący kontakt z Klientami

Oczekujemy umiejętności redagowania pism procesowych, użytkowania systemów informacji prawniczej, samodzielności, dokładności i zaangażowania. Oferujemy zdobycie bogatego, praktycznego doświadczenia i rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

(Data aktualizacji: wtorek, 8 stycznia 2019)