Oferty pracyGrafik
Grafik Warszawa, Truskaw (mazowieckie)
Grafik Warszawa, Truskaw (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2019, do końca 5 dni

NUTPro Piotr Sprawka poszukuje kandydatów na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa, Truskaw
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 2

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • Udział w pracach B+R dotyczących projektu
  • Tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych i komunikacyjnych (m.in. landing page, bannery, newslettery, materiały promocyjne, grafiki Social Media, prezentacje)
  • Zapewnienie spójności szaty graficznej realizowanych projektów z strategią marketingową i celami organizacji
  • Wdrażanie nowych pomysłów i rozwijanie strategii komunikacji wizualnej marki

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Proces rekrutacji oraz docelowe stanowisko oraz tryb pracy zostaną odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb osób rekrutowanych – dotyczy to szczególnie osób niepełnosprawnych

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • Doświadczenie min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • Dobra znajomość zagadnienia RWD
  • Zainteresowanie UI / UX
  • Wysoki poziom dokładności, estetyki i kreatywności
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Niedostarczenie tych dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z naboru

Termin składania dokumentów:

31.12.2019 rok

Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

Aplikować należy przesyłając zgłoszenie na adres:
nutpro.bio(at)gmail.com

Dokumenty można też przynieść lub wysłać na adres:
NUTPro Piotr Sprawka
ul. Warszawska 15/26
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Inne informacje:
Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.

Do udziału w naborze, zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają
wymagania określone w ogłoszeniu.

Oferta dotyczy wyłonienia pracownika naukowo-badawczego na stanowisko „Grafik” w celu udziału w prowadzonych badaniach w ramach projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw.

(Data aktualizacji: środa, 9 stycznia 2019)