Oferty pracyProjektant
Projektant Warszawa, Truskaw (mazowieckie)
Projektant Warszawa, Truskaw (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 6 dni

NUTPro Piotr Sprawka poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant

Miejsce pracy: Warszawa, Truskaw
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Udział w pracach B+R dotyczących projektu
  • Tworzenie projektów odzieży męskiej, zgodnych z koncepcją marki
  • Współpraca z konstruktorami, osobami zarządzającymi przygotowaniem produkcji
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami tkanin i dodatków
  • Projektowanie modeli koszulki biosensorycznej
  • Wydawanie rekomendacji funkcjonalno użytkowych
  • Rekomendacja dot. specyfikacji materiałów
  • Testowanie i raportowanie zgodnie z wymaganiami klienta
  • Przeprowadzanie testów prototypów oraz wszelkich działań związanych z realizacją planu kontroli
  • Prace administracyjne
  • Projektowanie grafik odzieżowych
  • Monitoring jakości i strony wizualnej nadruków od etapu projektowego do momentu wprowadzenia ich do produkcji
  • Śledzenie trendów modowych i poszukiwanie inspiracji graficznych
  • Współpraca z zespołem projektantów

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Proces rekrutacji oraz docelowe stanowisko oraz tryb pracy zostaną odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb osób rekrutowanych – dotyczy to szczególnie osób niepełnosprawnych

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • Umiejętność tworzenia projektów - talent twórczy, zgodnie z obowiązującymi trendami mody męskiej
  • Znajomość podstawowych technologii produkcji odzieży
  • Znajomość rynku dostawców tkanin i dodatków
  • Umiejętność poparta kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu kolekcji od koncepcji do lokowania w szwalni
  • Wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Jest kreatywna, posiada umiejętności ilustracyjne na wysokim poziomie
  • Ma doświadczenie w projektowaniu graficznym najlepiej w firmie odzieżowej
  • Ma wyczucie w modzie i zmieniających się trendach
  • Posiada biegłą znajomość programów graficznych
  • Dobrze organizuje sobie pracę własną
  • Potrafi współpracować w zespole
  • Jest otwarta, zaangażowana w wykonywaną pracę

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Niedostarczenie tych dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z naboru

Termin składania dokumentów:
31.12.2019 rok
Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

Aplikować należy przesyłając zgłoszenie na adres:
nutpro.bio(at)gmail.com

Dokumenty można też przynieść lub wysłać na adres:
NUTPro Piotr Sprawka
ul. Warszawska 15/26
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Inne informacje:

Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.
Do udziału w naborze, zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają
wymagania określone w ogłoszeniu.

Oferta dotyczy wyłonienia pracownika naukowo-badawczego na stanowisko „Projektant” w
celu udziału w prowadzonych badaniach w ramach projektu realizowanego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020
Działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)