Oferty pracyInżynier Produkcji
Inżynier Produkcji Warszawa, Truskaw (mazowieckie)
Inżynier Produkcji Warszawa, Truskaw (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 1 dzień

NUTPro Piotr Sprawka poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier produkcji

Miejsce pracy: Warszawa, Truskaw
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Udział w pracach B+R dotyczących projektu
  • Wdrażania nowych procesów technologicznych oraz produktów,
  • Prowadzenie prób technologicznych oraz definiowanie wymogów dla procesów produkcyjnych,
  • Wsparcie projektowania nowych stanowisk pracy wraz z oprzyrządowaniem,
  • Prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów,
  • Przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności,

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Proces rekrutacji oraz docelowe stanowisko oraz tryb pracy zostaną odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb osób rekrutowanych – dotyczy to szczególnie osób niepełnosprawnych

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • Opracowanie procesu produkcyjnego dla wytwarzanych koszulek biosensorycznych,
  • Prowadzenie analiz procesu,
  • Koordynowanie rozwoju procesu produkcyjnego,
  • Przygotowywanie rekomendacji dla zespołu projektowego w zakresie optymalizacji procesu produkcji
  • Znajomość metod i technik produkcji, w tym narzędzi Lean Manufacturing,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży odzieżowej lub elektronicznej,
  • Mile widziana znajomość podstaw automatyki i programowania,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cele.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Niedostarczenie tych dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z naboru

Termin składania dokumentów:
31.12.2019 rok

Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

Aplikować należy przesyłając zgłoszenie na adres:
nutpro.bio(at)gmail.com

Dokumenty można też przynieść lub wysłać na adres:
NUTPro Piotr Sprawka
ul. Warszawska 15/26
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Inne informacje:

Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.
Do udziału w naborze, zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu.

Oferta dotyczy wyłonienia pracownika naukowo-badawczego na stanowisko „Inżynier produkcji” w celu udziału w prowadzonych badaniach w ramach projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014- 2020 Działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)