Oferty pracyProgramista
Programista Warszawa, Truskaw (mazowieckie)
Programista Warszawa, Truskaw (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 1 dzień

NUTPro Piotr Sprawka poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Warszawa, Truskaw
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Udział w pracach B+R dotyczących projektu,
  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w PHP
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Programowanie webservices
  • Programowanie biosensorów
  • Programowanie interfejsów użytkownika
  • Programowanie back-end
  • Udział w pełnym cyklu tworzenia projektu  (zebranie wymagań, tworzenie, implementacja i dostarczenie dokumentacji technicznej)
  • Pracę w zespołach Scrum'owych
  • Programowanie zgodnie z zasadami clean architecture i SOLID
  • Łączenie wielu narzędzi: PHP, RabbitMQ, Mysql
  • Przygotowywanie testów PHPUnit
  • Tworzenie kodu nastawionego na wysoką wydajność i niezawodność
  • Tworzenie baz danych
  • Tworzenie kodów źródłowych
  • Analiza wymagań projektowych
  • Implementacja
  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Proces rekrutacji oraz docelowe stanowisko oraz tryb pracy zostaną odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb osób rekrutowanych – dotyczy to szczególnie osób niepełnosprawnych

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • Doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji oprogramowania w PHP
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Znajomość Symfony/Laravel Framework
  • Znajomość RabbitMQ, Elasticsearch
  • Znajomości dobrych praktyk SOLID
  • Tworzenia testów PHPUnit
  • Znajomość Javascript
  • Doświadczenie w programowaniu webservices
  • Doświadczenie w programowanie biosensorów
  • Doświadczenie w programowanie interfejsów użytkownika
  • Doświadczenie z bazami danych: (Oracle/MsSQL/MongoDB/SQLServer)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Niedostarczenie tych dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z naboru

Termin składania dokumentów:

31.12.2019 rok

Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

Aplikować należy przesyłając zgłoszenie na adres:
nutpro.bio(at)gmail.com

Dokumenty można też przynieść lub wysłać na adres:
NUTPro Piotr Sprawka
ul. Warszawska 15/26
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Inne informacje:

Kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej.

Do udziału w naborze, zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają
wymagania określone w ogłoszeniu.

Oferta dotyczy wyłonienia pracownika naukowo-badawczego na stanowisko „Programista” w celu udziału w prowadzonych badaniach w ramach projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)