Oferty pracyMŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY Mikołów (śląskie)
MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY Mikołów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie sprzedaż usług szkoleniowych w jednostkach biznesowych oraz publicznych w wybranych województwach, kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i niezbędnej korespondencji oraz koordynacja realizacji usług. Sprzedaż i obsługa Klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

Miejsce pracy:

Mikołów Śródmieście

Godziny pracy:

07;30 do 15:30

Wymagania:

Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, telesprzedaży lub telemarketingu, łatwości nawiązywania kontaktów, talentu handlowego, odpowiedzialności i konsekwencji, dobrej organizacji pracy .

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę, gruntowne przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo powiększone o prowizję od sprzedaży, pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu, interesującą, dynamiczną i dobrze zorganizowaną pracę w firmie o 12-letniej tradycji.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)