Oferty pracyPraca dodatkowa, sprzątanie w centrum handlowym, Kraków
Praca dodatkowa, sprzątanie w centrum handlowym, Kraków Kraków (małopolskie)
Praca dodatkowa, sprzątanie w centrum handlowym, Kraków Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – firmy zajmującej się usługami porządkowo-czystościowymi poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: Osoba Sprzątająca.

Miejsce pracy:

Sklep odzieżowy w CH Galeria Krakowska przy ul. Pawia

lub CH Bonarka przy ul. Kamieńskiego

Start pracy:

Od zaraz

Zakres obowiązków:

Przygotowanie sklepu przed otwarciem tj. wyrzucenie śmieci, odkurzenie oraz umycie podłóg, starcie kurzu na terenie salonu oraz na zapleczu pracowniczym

Wymagania:

Motywacja do pracy

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową na podstawie umowy zlecenia.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 510-013-845

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)