Oferty pracyPracownik Restauracji- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (PRO/01/19)
Pracownik Restauracji- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (PRO/01/19) Weegree Warszawa (mazowieckie)
Pracownik Restauracji- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (PRO/01/19) Weegree Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 18 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik Restauracji- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: Warszawa (różne lokalizacje)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków.
  • Krojenie, obieranie warzyw.
  • Drobne prace porządkowe.

Szukamy kogoś, kto:

  • Posiada książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Jest pozytywnie nastawiona i chętnie uczy się nowych rzeczy.
  • Ma dużo chęci i energii ;-)
  • Nie lubi mieć odgórnie narzucanych godzin pracy- u nas grafik jest elastyczny.

Co możemy zaoferować?

  • Umowę o pracę na cały lub pół etatu (Ty decydujesz ile czasu będziesz mógł pracować).

  • Elastyczny grafik układany z wyprzedzeniem.

  • Wynagrodzenie zawsze na czas!

  • Możliwość awansów wewnątrz struktury firmy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy- pomagamy sobie nawzajem.

  • Szkolenie i dużo wsparcia w pierwszych dniach pracy.

Nie wiesz, czy podołasz nowym wyzwaniom?

Zadzwoń, umów się na spotkanie i sam zobacz, że to praca właśnie dla Ciebie!

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Andenne (Belgia)
Opublikowano 18 stycznia 2019
Tychy (śląskie)