Oferty pracyPŁATNY STAŻ W DZIALE MARKETINGU
PŁATNY STAŻ W DZIALE MARKETINGU Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała (śląskie)
PŁATNY STAŻ W DZIALE MARKETINGU Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2019, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Działamy na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

W związku z rozwojem naszego Działu Marketingu poszukujemy kandydata do współpracy w charakterze:

Stażysty w Dziale Marketingu

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych na potrzeby bieżących kampanii
  • wsparcie w zakresie administracyjnych aspektów pracy działu
  • przygotowywanie analiz, zestawień, prezentacji
  • aktywny udział w kształtowaniu komunikacji wewnętrznej
  • analiza działań konkurencji

To na Ciebie czekamy! Koniecznie pomyśl o przyszłości i już teraz zainwestuj w siebie!

SZUKASZ ZAJĘCIA, KTÓRE POZWOLI CI NA BUDOWANIE DROGI ZAWODOWEJ W DUŻEJ, STABILNEJ FIRMIE?

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ! TO TWÓJ START DO KARIERY!

Sprawdź, czy to Twój profil:

  • jesteś absolwentem albo studentem kierunku: marketing i zarządzanie, PR, komunikacja społeczna lub pokrewnego, a jednocześnie jesteś dyspozycyjny/a przez min. 80h w miesiącu ?
  • interesujesz się tematyką marketingu i komunikacji ?
  • masz pojęcie o nowoczesnych metodach i narzędziach budowania wizerunku pracodawcy ?
  • cechuje Cię odpowiedzialność za powierzone zadania, kreatywność oraz innowacyjność w podejściu do wykonywanych zadań ?
  • posiadasz zdolność szybkiego przyswajania wiedzy ?
  • potrafisz dobrze organizować swój czas pracy oraz lubisz pracować w zespole ?

Świetnie! Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! :)

Rozpoczynając staż, zobacz, jak wiele zyskujesz:

  • możliwość pogodzenia nauki z odbywaniem stażu (dogodne godziny, dostosowane do zajęć  na uczelni),
  • wszechstronny rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy,
  • nabywanie w praktyce nowych umiejętności (interpersonalnych, specjalistycznych),
  • poznanie standardów międzynarodowej Spółki finansowej,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem i przyjazną atmosferę :)
  • 12-miesięczną umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem godzinowym,
  •  I NAJWAŻNIEJSZE....realną szansę zatrudnienia po ukończeniu stażu!

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

Jeżeli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, nie zapomnij zamieścić w CV obowiązującej klauzuli zgody
(wzór znajdziesz poniżej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub otwierając link aplikacyjny:

KONTAKT:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

www.proficredit.pl

rekrutacja@proficredit.pl

(Data aktualizacji: czwartek, 10 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Tarnów (małopolskie)
Opublikowano 17 czerwca 2019
Nowy Sącz (małopolskie)