Oferty pracyDociepleniowiec (wykwalifikowany lub pomocnik)
Dociepleniowiec (wykwalifikowany lub pomocnik) Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Dociepleniowiec (wykwalifikowany lub pomocnik) Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech  osoby na stanowisko:

Dociepleniowiec

 (wykwalifikowany lub pomocnik)

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie podłoży pod różnego rodzaju izolacje

- wykonywanie izolacji termicznych

- docieplanie zewnętrznych ścian budynku przy zastosowaniu wybranego systemu

- konserwowanie, naprawianie, remontowanie i demontowanie izolacji budowlanych

- użytkowanie i konserwowanie narzędzi i sprzętu przeznaczonego do ręcznego i mechanicznego wykonania izolacji budowlanych

- wykonywanie prostych robót murarsko-tynkarskich i innych prac pomocniczych związanych z montażem izolacji budowlanych

- montowanie i demontowanie rusztowań (opcjonalnie)

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: południe Niemiec

- termin rozpoczęcia: styczeń 2019

- wynagrodzenie:

a) pracownik wykwalifikowany od 13,30 Euro/h brutto + od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

b) pomocnik: od 10,60 Euro/h brutto +  od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

- premia 200 Euro po 3 miesiącach pracy

- zakwaterowanie płatne od 15 do 25 Euro za dobę

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

- własny samochód oraz prawo jazdy kat. B  jako atut

- mile widziany jest tytuł czeladnika lub wyższy w zawodzie monter

izolacji budowlanych lub technolog robót wykończeniowych w budownictwie

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)