Oferty pracyPIEKARZ lub POMOCNIK PIEKARZA
PIEKARZ lub POMOCNIK PIEKARZA Wedemark (Dolna Saksonia), Okolice Hanoweru (Niemcy)
PIEKARZ lub POMOCNIK PIEKARZA Wedemark (Dolna Saksonia), Okolice Hanoweru (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 2 osoby na stanowisko:

Piekarz lub pomocnik piekarza

Zakres obowiązków:

- produkcja wyrobów piekarniczych (ważenie, mierzenie, ugniatanie, kształtowanie)

- wypiekanie różnego rodzaju chlebów, bułek, ciast, ciastek i deserów

- kontrola jakości wyrobów oraz odpowiednie ich składowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Wedemark (Dolna Saksonia), okolice Hanoweru

- wynagrodzenie:  zależne od kwalifikacji i ustalane podczas rozmowy, dla piekarzy od 2000 Euro

- zakwaterowanie płatne (200 euro/miesiąc)

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

- mile widziane wykształcenie (na stanowisku piekarza)

- doświadczenie nie jest wymagane

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)