Oferty pracyElektryk budowlany
Elektryk budowlany MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Monachium (Niemcy)
Elektryk budowlany MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 19 dni

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
  • prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
  • praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • motywacji do pracy na terenie Niemiec
  • zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • stawkę podstawową 11,83 € brutto/h, a także dodatek dzienny 40-45 € netto
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pokrycie kosztów związanych z zakupem odzieży roboczej
  • terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
  • możliwość z korzystania z materiałów szkoleniowych do nauki języka niemieckiego, które są dopasowane do zajmowanego stanowiska
  • wsparcie polskiego Koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Zainteresowane osoby proszone są o dosłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu

 lub

kontakt pod numerem tel. + 48 500 456 300.

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Zusmarshausen (Niemcy)
Opublikowano 18 stycznia 2019
Langenau (Niemcy)
Opublikowano 17 stycznia 2019