Oferty pracySpecjalista ds. Rozwoju Eksportu
Specjalista ds. Rozwoju Eksportu DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie)
Specjalista ds. Rozwoju Eksportu DRICON Managing Consultants Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 19 dni

Dla naszego klienta, będącego nowoczesną i dynamiczną firmą doradczą, wspierającą strategicznie i operacyjnie polskie przedsiębiorstwa w ich ekspansji na rynki zagraniczne, poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Eksportu

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • praca przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • wsparcie w działaniach promocyjno-sprzedażowych na rynkach zagranicznych
  • współpraca z klientami i partnerami na rynkach zagranicznych
  • bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków, śledzenie działań konkurencji
  • organizowanie i udział w targach i wyjazdach zagranicznych
  • pozyskiwanie i analiza danych oraz przeprowadzanie analiz rynkowych i współtworzenie strategii rozwoju
  • przygotowywanie zestawień, raportów, baz danych i prezentacji w oparciu o zdobyte informacje
  • wsparcie kierownictwa w codziennej pracy operacyjnej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • duże zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • chęć realizacji wielu zadań i projektów równolegle
  • doświadczenie w koordynowaniu projektów mile widziane
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjemną i partnerską atmosferę
  • możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych projektów na rynkach zagranicznych dla znanych klientów z różnych branż
  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w Łodzi
  • możliwość udziału w targach i wyjazdach zagranicznych

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając na poniższy link.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy