Oferty pracyLOKAL GASTRONOMICZNY W CENTRUM KRAKOWA ZATRUDNI MANAGERKĘ. WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY. 4-6 TYS./MSC.
LOKAL GASTRONOMICZNY W CENTRUM KRAKOWA ZATRUDNI MANAGERKĘ. WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY. 4-6 TYS./MSC. Kraków (małopolskie)
LOKAL GASTRONOMICZNY W CENTRUM KRAKOWA ZATRUDNI MANAGERKĘ. WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY. 4-6 TYS./MSC. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 7 dni

Lokal w centrum zatrudni managerkę. Nie wymagamy doświadczenia.

OBOWIĄZKI:

-generowanie jak największych utargów

-nadzór nad podległym zespołem

-egzekwowanie pracy

-sporządzanie raportów o utargu

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

-j. angielski w stopniu komunikatywnym

-dobra organizacja czasu pracy

CO OFERUJEMY:

-profesjonalne wdrożenie do pracy

-wysoka podstawa+ prowizje, średnie zarobki ok 4-6 tys/msc

-możliwość rozwoju osobistego i awansu

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu w wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)