Oferty pracyComponent/Supplier Quality Technican - Technik Jakości Dostaw/Komponentów w firmie Miele [QM-CSQT]
Component/Supplier Quality Technican - Technik Jakości Dostaw/Komponentów w firmie Miele [QM-CSQT] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Component/Supplier Quality Technican - Technik Jakości Dostaw/Komponentów w firmie Miele [QM-CSQT] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Component/Supplier Quality Technican

Technik Jakości Dostaw / Komponentów

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Główne zadania:

  • udział w budowie fabryki od podstaw - Greenfield
  • przeprowadzenie kontroli komponentów na wejściu zgodnie z planem kontroli
  • raportowanie wyników kontroli
  • analiza wadliwych części
  • inicjowanie i koordynowanie wdrożenia działań korygujących
  • uwalanie nowych komponentów o produkcji
  • współpraca z działami globalnymi dla części wspólnych

Kluczowe wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza techniczna (znajomość mechatroniki)
  • asertywność, zorientowanie na wysoką jakość produkcji
  • dobra znajomość wymagań Systemów Zarządzania Jakością
  • dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych
  • dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne szkolenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • istotny wpływ na jakość produkowanych wyrobów poziomu premium

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano 17 lipca 2019
Opublikowano 11 lipca 2019