Oferty pracyProduct Quality Engineer - Inżynier Jakości Produktu w firmie Miele [QM-PQE]
Product Quality Engineer - Inżynier Jakości Produktu w firmie Miele [QM-PQE] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Product Quality Engineer - Inżynier Jakości Produktu w firmie Miele [QM-PQE] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Product Quality Engineer

Inżynier Jakości Produktu

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Główne zadania:

  • udział w budowie fabryki od podstaw - Greenfield
  • budowanie SZJ w oparciu o systemy grupowy
  • odpowiedzialność za jakość produktu
  • przeprowadzanie audytów produktu i procesu montażu
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją systemową w swoim obszarze
  • monitorowanie i analiza KPI dotyczących jakości produktu
  • inicjowanie i koordynowanie wdrożenia działań korygujących w obszarze
  • szkolenie pracowników z wymagań jakościowych

Kluczowe wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość wymagań Systemów Zarządzania Jakością, w tym bardzo dobre umiejętności organizacyjne, planowania pracy, praca w zespole
  • kreatywność i chęć podejmowania nowych wyzwań, asertywność
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na bardzo dobrym
  • znajomość technik rozwiazywania problemów (8D, 6Sigma, Kaizen, FMEA)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne szkolenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • istotny wpływ na jakość produkowanych wyrobów poziomu premium

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano 26 lutego 2019
Łodź (łódzkie)