Oferty pracyPracownik magazynu/operator wózka widłowego (IL/01/19)
Pracownik magazynu/operator wózka widłowego (IL/01/19) Weegree Będzin (śląskie)
Pracownik magazynu/operator wózka widłowego (IL/01/19) Weegree Będzin (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynu/operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień towaru.
  • Załadunek i rozładunek palet.
  • Przygotowywanie dostaw.
  • Praca przy użyciu skanerów.
  • Zliczanie towaru.
  • Prace magazynowo-porządkowe.
  • Praca na stanowisku magazyniera lub operatora wózków widłowych.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidu.
  • Dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie.
  • Chęć do pracy.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - wysoki skład (na stanowisku operatora).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00
  • Pracę w międzynarodowej firmie.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 735-955-643

(Data aktualizacji: piątek, 11 stycznia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Mechelen (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Katowice (śląskie)
Siemianowice Śląskie (śląskie)