Oferty pracyElektryk/ Elektromonter z podstawową znajomością j. niemieckiego
Elektryk/ Elektromonter z podstawową znajomością j. niemieckiego Badenia - Wirtembergia (Niemcy)
Elektryk/ Elektromonter z podstawową znajomością j. niemieckiego Badenia - Wirtembergia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Elektryk/ Elektromonter

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji elektrycznych
- prace monterskie
- praca na nowej budowie

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Stuttgart

- termin rozpoczęcia: styczeń 2019

- wynagrodzenie: od 12,00 do 15,00 euro brutto/h + od 4,00 do 6,00 euro netto diety za każdą przepracowaną godzinę

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (15-25 euro/dzień)

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane)

- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

- Prawo jazdy kat. „B” i własny samochód nie jest wymagany

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 stycznia 2019)