Oferty pracyMalarz lub pomocnik malarza
Malarz lub pomocnik malarza Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy)
Malarz lub pomocnik malarza Południowo - środkowe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2019, do końca 7 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Malarz lub pomocnik malarza

Zakres obowiązków:

- przygotowanie materiałów narzędzi i sprzętu do realizacji robót malarskich

- posługiwanie się dokumentacją budowlaną

- przygotowanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych

- malowanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, sufitów, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych

- wzmacnianie, wyrównywanie chłonności podłoża, zwiększanie przyczepności (gruntowanie)

- uzupełnianie ubytków i pęknięć

- szpachlowanie warstwą wyrównującą lub wygładzającą

- tapetowanie powierzchni ścian i sufitów, ocieplanie budynków (opcjonalnie)

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- termin rozpoczęcia: styczeń 2019

- wynagrodzenie:

a) pracownik wykwalifikowany od 13,30 Euro/h brutto + od  3,00 do 5,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

b) pomocnik: od 10,60 Euro/h brutto +  od  4,00 do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

- zakwaterowanie płatne od 15 do 25 Euro za dobę

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym

- własny samochód oraz prawo jazdy kat. B (mile widziane)

- mile widziany jest tytuł czeladnika lub wyższy w zawodzie malarz

- doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 stycznia 2019)