Oferty pracyPracownik produkcji
Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice (śląskie)
Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Praca na produkcji

Czechowice- Dziedzice

Wynagrodzenie: 17,50 zł brutto/h

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Zadania:
- praca na linii produkcyjnej
- kontrola wizualna produkowanych detali
- obsługa wtryskarek

Wymagania:
- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe, system premiowy, dodatki

Benefity: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 stycznia 2019)