Oferty pracySelekcja komponentów
Selekcja komponentów Zator (małopolskie)
Selekcja komponentów Zator (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2019, do końca 1 dzień

Tytuł stanowiska: Selekcja komponentów + wsparcie produkcji

Lokalizacja:Zator

Wynagrodzenie:

- 14,50 zł brutto za godzinę w tygodniu

- 16 zł brutto za godzinę w weekendy

Zadania:

- Usługi z zakresu: selekcji, naprawy, montażu, pakowania i sortowania komponentów oraz produktów finalnych.

Wymagania:

- status studenta/ucznia

- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok

- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym (od poniedziałku do piątku)

- możliwość pracy również w weekendy

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenie

Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 14 stycznia 2019)