Oferty pracySpecjalista ds. Kontraktów
Specjalista ds. Kontraktów Lubin (dolnośląskie)
Specjalista ds. Kontraktów Lubin (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 8 lutego 2019, do końca 1 dzień

Human Services Sp. z.o.o - Agencja Pracy z doświadczeniem i młodzieńczą energią poszukuje do swojego zespołu:

Numer referencyjny: 12366
Miejsce pracy: Lubin ( Dolny Śląsk)

Specjalista ds. kontraktów

Kluczowe zadania:

  • Przygotowywanie kontraktów i ofert,
  • Prowadzenie bazy kontraktów i ofert,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
  • Komunikacja z klientami i przedstawienie propozycji współpracy,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia),
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole,
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń (wdrożeniowe i rozwojowe),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy,
  • Pracę w Lubinie, centrum okręgu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w tytule maila wpisując "KONTRAKTY".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

(Data aktualizacji: piątek, 8 lutego 2019)