Oferty pracyKierowca ciężarówki CE Niemcy
Kierowca ciężarówki CE Niemcy Bielefeld (Niemcy)
Kierowca ciężarówki CE Niemcy Bielefeld (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 lutego 2019, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną, tkw.: Kontenery BDF, Wechselbrücke.
Praca polega na transporcie przesyłek pocztowych. Są to stałe trasy na terenie Niemiec.
Samodzielna wymiana przyczepy kontenera.

Wymagania:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu Kontener BDF, Wechselbrücke.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, znajomość słownictwa fachowego w zawodzie kierowcy, jak liczebniki, listy przewozowe.
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Zarobki miesięczne netto: od 2100 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 lutego 2019)