Oferty pracyAutomatyk Utrzymania Ruchu
Automatyk Utrzymania Ruchu Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Automatyk Utrzymania Ruchu Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. AUR/2201

Najważniejsze obowiązki:

  • diagnoza układów automatyki,
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki,
  • dokonywanie modyfikacji programów sterowników.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze funkcjonującej firmie produkcyjnej,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 lutego 2019)