Oferty pracyAutomatyk
Automatyk Katowice, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Zawiercie (śląskie)
Automatyk Katowice, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Sosnowiec, Zawiercie (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. A/2001

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie paneli operatorskich (OP),
  • dokonywanie modyfikacji programów sterowników,
  • diagnoza układów automatyki,
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • znajomość środowiska TIA Portal,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 12 lutego 2019)