Oferty pracyOperator maszyn w branży Automotive | Markdorf | 2000€ - 2200€
Operator maszyn w branży Automotive | Markdorf | 2000€ - 2200€ Mondi Polska Markdorf (Niemcy)
Operator maszyn w branży Automotive | Markdorf | 2000€ - 2200€ Mondi Polska Markdorf (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2019, do końca 21 dni

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Markdorf

Stawka: 2000€ - 2200€

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży Automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pomiar obrobionych części zgodnie z instrukcjami
  • kontrola optyczna otrzymanego produktu
  • wprowadzanie danych do komputera

Dlaczego warto z nami pracować?

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz!
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn produkcyjnych
  • umiejętności techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży Automotive lub przy produkcji elementów metalowych
  • dobra kondycja fizyczna (duża aktywność stojąca i częściowe podnoszenie przedmiotów)
  • prawo jazdy kat.B w celu zachowania niezależności

Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: środa, 13 lutego 2019)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Szczecin (zachodniopomorskie)
Swarzędz (wielkopolskie)