Oferty pracyMALARZE
MALARZE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
MALARZE ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2019, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
  • Tapetowanie
  • Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb
  • Przygotowywanie i malowanie okien i drzwi

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Umiejętność tapetowania (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego  (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,30 brutto / godzina + 20-40 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 lutego 2019)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Niemcy (Niemcy)