Oferty pracyPraca czeka na Ciebie! Poszukiwany serwisant elektroniki!
Praca czeka na Ciebie! Poszukiwany serwisant elektroniki! Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Praca czeka na Ciebie! Poszukiwany serwisant elektroniki! Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 1 dzień

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Nie masz doświadczenia?

Obecny szef nadal zalega Tobie z wypłatą?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe?

Nie zwlekaj! Zmień to i zgłoś się do nas jeszcze dziś!

Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak Ty!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 693621017 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Co możemy Tobie zaoferować?

- pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy;

- umowę o pracę tymczasową;

- zatrudnienie na dłuższy okres czasu;

- posiłki dofinansowane przez firmę;

- miłą atmosferę pracy;

- możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System;
- ubezpieczenie grupowe PZU;

Jakie będą Twoje zadania?

- testowanie sprzętu elektronicznego;

- wymiana obudowy;

- skręcanie i czyszczenie;

Czego oczekujemy?

- gotowości do pracy zmianowej;

- podstawowej znajomości obsługi komputera;

- zdolności manualnych i precyzji.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)