Oferty pracyFront-end Developer
Front-end Developer Kraków (małopolskie)
Front-end Developer Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 7 dni

Front-end Developer

Kraków

Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych portali Internetowych, poszukuje Front-end Developerów do biura w Krakowie:

Opis stanowiska:

  • tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Stos technologiczny:

  • Backend: PHP (OOP), Zend Framework
  • Frontend: JavaScript, CC3, HTML5,LESS, jQuery, ReactJS, ExtJS
  • REST
  • Redis, NodeJS, ElasticSearch
  • Bazy danych MySQL, PostgreSQL czy Oracle
  • Grunt/Gulp/Webpack

Oferta:

  • możliwość współpracy zarówno w oparciu o B2B jak i UoP
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie do Multisport oraz pakietów medycznych i ubezpieczeniowych również dla rodziny
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i zjazdy
  • wewnętrzne hackathony i cykliczne spotkania Dev Tank,
  • firmowa biblioteczka w której mieści się zbiór książek i e-booków IT
  • praca w mniejszych zespołach, które czasami zmieniają swój skład w zależności od realizowanego projektu, tak aby dostosować kompetencje do projektu przy jednoczesnej możliwości rozwoju i nauki nowych technologii
  • komfortowe warunki pracy: klimatyzowane pomieszczenia, stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów
  • liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania

Must have:

  • bardzo dobre umiejętności programowania w JavaScript (natywnym) - warunek konieczny
  • dobrą znajomość technologii: Ajax, jQuery, JSON, REST
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu frontów
  • wysokie rozwinięte umiejętności nowoczesnego kodowania w HTML5 oraz CSS3
  • obszerną wiedzę z zakresu standardów W3C oraz problematyki kompatybilności kodu z przeglądarkami
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się

Nice to have:

  • znajomość Ext JS
  • znajomość ReactJS
  • znajomość zagadnień Usability, Webacessability oraz SEO Optimization
  • znajomość PHP i SQL
  • znajomość systemu Linux (na poziomie użytkownika)
  • znajomość innych języków programowania, frameworków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Start date: ASAP

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)