Oferty pracyPHP Developer
PHP Developer Kraków (małopolskie)
PHP Developer Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 1 dzień

PHP Developer

Kraków

Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych portali Internetowych, poszukuje PHP Developerów do biura w Krakowie:

Opis stanowiska:

  • tworzenie warstwy backendowej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
  • rozwój backendowy platformy technologicznej
  • opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Stos technologiczny:

  • Backend: PHP (OOP), Zend Framework
  • Frontend: JavaScript, jQuery, ReactJS,
  • Redis, NodeJS, ElasticSearch
  • Bazy danych MySQL, PostgreSQL czy Oracle
  • Grunt/Gulp/Webpack

Oferta:

  • możliwość współpracy zarówno w oparciu o B2B jak i UoP
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie do Multisport oraz pakietów medycznych i ubezpieczeniowych również dla rodziny
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i zjazdy
  • wewnętrzne hackathony i cykliczne spotkania Dev Tank,
  • firmowa biblioteczka w której mieści się zbiór książek i e-booków IT
  • praca w mniejszych zespołach, które czasami zmieniają swój skład w zależności od realizowanego projektu, tak aby dostosować kompetencje do projektu przy jednoczesnej możliwości rozwoju i nauki nowych technologii
  • komfortowe warunki pracy: klimatyzowane pomieszczenia, stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów
  • liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

Must have:

  • bardzo dobrą znajomość języka PHP, OOP (Object Oriented Programing ) i wzorców projektowych popartą min. 2-letnim doświadczeniem
  • dobrą znajomość technologii: Zend framework
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT, SVN)
  • dobre umiejętności nowoczesnego kodowania w HTML5 oraz CSS3
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • doświadczenie w pracy z praktyką Continuous Integration
  • podstawową znajomości języka UML
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • chęci rozwoju i umiejętności szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej

Nice to have:

  • znajomość baz SQL/ NoSQL
  • znajomość OpenShift'a
  • znajomość systemu zarządzania pakietami Composer
  • znajomość innych języków programowania, frameworków
  • dobre umiejętności nowoczesnego kodowania JavaScript/ jQuery/ Node.js

Start: ASAP

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)