Oferty pracyTechnik Utrzymania Obiektu
Technik Utrzymania Obiektu Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie)
Technik Utrzymania Obiektu Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Obiektu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. TUO/2302

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem oraz usuwaniem awarii mediów i instalacji technicznych,
  • wystawianie poleceń na pracę w rozdzielniach elektrycznych nn/SN,
  • planowanie zakupów oraz remontów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wiedza z zakresu elektryki i energetyki,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na rozdzielniach 20 kV.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)