Oferty pracyBlacharz (K/M)
Blacharz (K/M) Monachium (Niemcy)
Blacharz (K/M) Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 7 dni

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech w Monachium poszukujemy blacharzy samochodowych.

Opis stanowiska pracy:

- naprawa karoserii i przeprowadzenia konserwacji,

- wykrywanie błędów, wad i uszkodzeń karoserii – naprawa i wymiana uszkodzonych części,

- demontaż i montaż elementów nadwozia,

- spawanie aluminium,

- naprawa blacharki, lakieru i wymiana elementów z tworzyw sztucznych

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie –> od 1800€ - 2000€ netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- koszty zakwaterowania ponosi pracodawca,

- praca w wymiarze pełnego etatu – 40h/tyg., (od poniedziałku do piątku 8h dziennie, między 07.00 – 18.00)

Wymagamy:

- wykształcenie kierunkowe/ doświadczenie jako blacharz samochodowy lub pokrewne,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,

- znajomości języka niemieckiego

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)