Oferty pracyPRACA PRZY KWIATACH (także bez znajomości jezyków obcych oraz bez doświadczenia) - HOLANDIA
PRACA PRZY KWIATACH (także bez znajomości jezyków obcych oraz bez doświadczenia) - HOLANDIA Westland (Holandia)
PRACA PRZY KWIATACH (także bez znajomości jezyków obcych oraz bez doświadczenia) - HOLANDIA Westland (Holandia) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Holandii osób na stanowisko:

Pracownik szklarni

Zakres obowiązków:

Praca w sektorze szklarniowym, w zależności od stanowiska:

- plauzowanie chryzantem,

- prace przy kwiatach szklarniowych,

- pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw na halach.

Oferujemy:

- Umowę u holenderskiego pracodawcy podpisywaną na pół roku lub rok,

- Stawkę godzinową ustaloną zgodnie z obowiązującym w Holandii prawem tzw. Wiekówki:

a)      19 lat i mniej: 7,86 EUR brutto/h

b)      20 lat: 8,84 EUR brutto/h

c)       21 lat i więcej: 9,82 brutto/h

- możliwe nadgodziny w wysokości 135% stawki podstawowej,

- wynagrodzenie płatne w systemie cotygodniowym (pierwsza wypłata po dwóch tygodniach),

- rejon pracy: Westland

- zakwaterowanie płatne 89,50 EUR/tydzień pobierane z wypłaty

- możliwość zakupu obuwia ochronnego – koszt 20 EUR

- ubezpieczenie Holenderskie – koszt ubezpieczenia 25,66 EUR/tydzień

- bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy

Wymagania:

- Dokument tożsamości lub ważny paszport,

- BSN numer/Sofi – w razie nie posiadania numeru możliwość bezpłatnego wyrobienia przed wyjazdem,

- Posiadanie własnego numeru konta w walucie EURO + karta do bankomatu

- prawo jazdy (mile widziane)

- własny adres e-mail,

- własna poduszka, kołdra oraz pościel.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub angielskim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)