Oferty pracyŚlusarz
Ślusarz Na Terenie Bawarii, Hesji Lub Badenii Wirtembergii (Niemcy)
Ślusarz Na Terenie Bawarii, Hesji Lub Badenii Wirtembergii (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 7 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech kandydatów na stanowisko:

 Ślusarz

Zakres obowiązków:

- konserwowanie i naprawa urządzeń komunalnych

-  montaż  konstrukcji stalowych na podstawie rysunków wykonawczych lub szkiców

- nitowanie, mocowanie za pomocą śrub

- obsługa narzędzi pomiarowych i ślusarskich

- umiejętność czytania instrukcji oraz dokumentacji

- opcjonalnie spawanie

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: na terenie Bawarii, Hesji lub Badenii Wirtembergii

- możliwość pracy w duecie lub grupie

- wynagrodzenie: od 12,50 EUR brutto/h  + 2 EUR netto diety za każdą przepracowaną godzinę

- bon paliwowy w wysokości 44 EUR/mc

- darmowe zakwaterowanie

- minimum 151 godzin miesięcznie, zagwarantowane w umowie

- możliwość pracy w nadgodzinach

- stałą polskojęzyczną opiekę dysponenta do spraw personalnych

- tygodniowe zaliczki przelewane na podane konto

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w pracy jako ślusarz

 - obowiązkowo przynajmniej minimalna znajomość języka niemieckiego

- Prawo jazdy kat. „B” i własny samochód

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)