Oferty pracyMonter suchej zabudowy (Trockenbauer)
Monter suchej zabudowy (Trockenbauer) Herford (Niemcy)
Monter suchej zabudowy (Trockenbauer) Herford (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2019, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech 2 kandydatów na stanowisko:

Monter suchej zabudowy (Trockenbauer)

Zakres obowiązków:

- wykonywanie ścian działowych i okładzin ściennych, sufitów podwieszanych i okładzin sufitowych, zabudów poddaszy i obudów dachów, zabudów szybów instalacyjnych i szybów windowych, podkładów podłogowych i podłóg podniesionych, elementów aranżacji wnętrz z wykorzystaniem suchej

zabudowy

- praca na podstawie rysunku technicznego

- szpachlowanie, szlifowanie

- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami składowania materiałów przeznaczonych do montażu, ergonomii, BHP, ppoż. oraz ochrony środowiska

- ocenianie jakości wykonywanych prac

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy:  32049 Herford

- pełny etat (40 h/tydz.)

- praca od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie: 12,50 euro brutto/h + 15 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- nadgodziny płatne 125% wysokości stawki podstawowej (powyżej 174 h miesięcznie)

- 4 tygodnie okresu próbnego, następnie możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony

- darmowe zakwaterowanie (z dostępem do wyposażonej kuchni, Internetem)

- dodatek świąteczny

- możliwa praca w duecie

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego w stopniu dobrym przynajmniej u jednego z kandydatów na parę

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (przynajmniej jeden na parę)

- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: czwartek, 14 lutego 2019)