Oferty pracyElektromonter
Elektromonter Warszawa (śląskie)
Elektromonter Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2019, do końca 8 dni

Poszukujemy utalentowanych elektryków i elektromonterów do pracy na powierzchni oraz w kopalniach pod ziemią. Twoim zadaniem będzie rozbudowa i konserwacja systemów elektrycznych zakładów górniczych. Zapewniamy wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniami i uprawnieniami - które pomagamy wyrobić na koszt firmy.

UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

Zadania i cele:

  • Rozbudowa i konserwacja sieci oraz systemów elektrycznych w kopalniach pod ziemią na terenie GOP;
  • Praca w wymiarze 168 h miesięcznie, z opcją nadgodzin;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera;
  • Gotowość do pracy pod ziemią;
  • Dla pracowników spoza Polski: znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym;

Warunki zatrudnienia:

  • Stabilną i stałą pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę;
  • Organizację i dofinansowanie noclegu, jeśli potrzebny;
  • Bon Sodexo o wartości 20 zł za każdy zjazd pod ziemię, do wykorzystania w sklepach w całej Polsce;

Zarobki netto:

  • z uprawnieniami SEP >1kV i z zakresu urządzeń przeciwwybuchowych Ex: od 3 000 zł do 4 000 zł netto miesięcznie;
  • bez uprawnień: 2200 – 2300 zł netto miesięcznie (13,87 zł/h brutto + premia uznianiowa) przez pierwsze trzy miesiące, po zdobyciu uprawnień jak wyżej;

Dla pracowników bez uprawnień możliwość ich zdobycia na koszt pracodawcy:

  • uprawnienia SEP >1kV (po 3 miesiącach) oraz >1 kV i >6 kV (po 12 miesiącach);
  • uprawnienia SEP z zakresu urządzeń przeciwwybuchowych Ex;
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektromagnetycznych na stanowisku eksploatacji podziemnej;

(Data aktualizacji: czwartek, 14 marca 2019)