Oferty pracySpawacz MAG 135
Spawacz MAG 135 Warszawa (podlaskie)
Spawacz MAG 135 Warszawa (podlaskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2019, do końca 8 dni

Poszukujemy doświadczonych spawaczy MAG 135 do spawania zbiorników i kotłów oraz elementów sprzętu AGD. Zarobki netto: 16-17,50 zł netto na godzinę. Praca na pełen etat, do 188h miesięcznie w systemie dwuzmianowym w dużym zakładzie w samym Białymstoku.

UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

Zadania i cele:

  • Spawanie metodą MAG 135 zbiorników ciśnieniowych i kotłów na paliwa stałe oraz elementów sprzętu AGD;
  • Stal czarna konstrukcyjna, o grubości 2-3 mm do 5 mm (kotły). Pozycje głównie PA i PB, bez wymuszonych;

Wymagania:

  • Książka spawacza i uprawnienia MAG 135;
  • Doświadczenie w pracy spawacza z wykorzystaniem automatu;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Dla osób spoza Polski: komunikatywna znajomość języka polskiego

Warunki zatrudnienia:

  • Stabilną i stałą pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, zmiany po 8-10h dziennie, średnio 188h pracy w miesiącu.
  • Wynagrodzenie wynosi na początek 16-17,5 zł netto, na co składają się dwa elementy: stawka godzinowa oraz akord, uzależniony od wykonania przystępnych norm.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w szybko rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem.
  • Wsparcie w organizacji noclegu, jeśli potrzebny.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 marca 2019)