Oferty pracyTapicer meblowy
Tapicer meblowy Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Tapicer meblowy Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2019, do końca 1 dzień

Poszukujemy utalentowanych tapicerów dla firmy z branży meblarskiej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich. Praca samodzielna, w systemie jednozmianowym, rozliczana według norm akordowych. Dla zainteresowanych możliwość nadgodzin. Wynagrodzenie akordowe, w przedziale od 1800 do 3500 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności, średnio w okolicy 2 500 zł. W pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy.

UMOWA Z PRACODAWCĄ, ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE (NIE PRZEZ AGENCJĘ).

Zadania i cele:

  • mocowanie pokrowców i obić na gotowych konstrukcjach meblarskich;
  • obługa narzędzi pneumatycznych;
  • dbałość o wysokoą jakość pracy.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne;
  • dobrze widziane doświadczenie w zawodzie tapicera;
  • pracowitość i zaangażowanie;
  • zainteresowanie pracą na stałe;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego (dla obcokrajowców).

Warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie akordowe, wyliczane zgodnie z normami minutowymi na dany element w oparciu o umowę o pracę;
  • w pierwszych dwóch miesiącach nauki gwarantowane wynagrodzenie minimum 10 zł netto za godzinę pracy;
  • bezpłatny nocleg w hotelu robotniczym w centrum Gorzowa.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 marca 2019)