Oferty pracyHydraulik, Niemcy
Hydraulik, Niemcy Stuttgart (Niemcy)
Hydraulik, Niemcy Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2019, do końca 9 dni

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla hydraulików.

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych.

Wymagane doświadczenie w zawodzie hydraulika.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;

- atrakcyjne wynagrodzenie, negocjowane indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej z kandydatem;

- możliwe nadgodziny;

- długoterminowy kontrakt;

- wynagrodzenie płatne miesięcznie, możliwe jest pobieranie tygodniowych zaliczek;

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;

- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- opiekę ze strony polskiego koordynatora;

- możliwość uzgodnienia terminów zjazdów do Polski;

- extra bonus finansowy za polecenie kolegi;

- w przypadku braku znajomości niemieckiego, krótki bezpłatny kurs językowy, po którym natychmiast następuje zatrudnienie.

(Data aktualizacji: piątek, 15 marca 2019)