Oferty pracySpawacz MIG-MAG Francja/ Montfaucon-Montigne
Spawacz MIG-MAG Francja/ Montfaucon-Montigne Francja (Francja)
Spawacz MIG-MAG Francja/ Montfaucon-Montigne Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2019, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Spawacz MIG-MAG

Praca w regionie:                                 Francja/ Montfaucon-Montigne111

Główne zadania :

- przygotowanie elementów do spawania,

- spawanie metodą MIG MAG, półautomat

- spawanie elementów stalowych , różne grubości

- praca z rysunkiem technicznym

Oczekujemy :

- doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz

- umięjetność czytania rysunku technicznego

- mile widziana w ekipie osoba z komunikatywną znajomością języka francuskiego lub angielskiego.

- umiejętność pracy w ekipie

- dbałość o miejsce pracy oraz narzędzia w pracy

Oferujemy:

- polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,

- stawkę godzinową: 13,00 euro brutto,

- 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),

- 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),

- dodatek żywieniowy: 4,20 € za przepracowany dzień,

- Dodatek za prace w ekipie: 2,25 € brutto

- Dodatek za dojazd do pracy - kwota zmienna  - zależy od regionu: 2,34 € netto.

- bezpłatne zakwaterowanie,

- bezpłatny przejazd do Francji oraz powrót z kontraktu po zakończeniu misji.

(Data aktualizacji: piątek, 12 kwietnia 2019)